« Zpět

Chcete se stát našim regionálním partnerem? Hliníkové ploty tahokov Technotron / Únor 2015


Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.

Do konce dubna 2015 uzavíráme regionální partnerství pro prodej a montážní servis našich plotových systémů.  

Nabízíme:
- Maximální počet regionálních partnerů v jednom kraji: 2
- Výjimečné cenové zvýhodnění.
- Partnerství v délce jednoho roku. V případě oboustranné spokojenosti prodlouženo o dalších 12 měsíců.
- Obvyklé dodací lhůty plotového systému: max.5 týdnů od závazné objednávky
- Vzorovou plotovou sestavu k zakoupení za zvýhodněných cenových podmínek (kombinace plotová výplň a branka).

Od regionálních partnerů očekáváme:
- Min. dvouleté zkušenosti a kladné reference v oblasti prodeje a montáže plotů a bran, včetně schopnosti poskytnout odborné poradenství a servis týkající se montáže či jiných technických požadavků koncového zákazníka. Regionální partner by měl být schopen zajistit kromě instalace našich plotových výplní a branek i instalaci posuvné či křídlové brány. 
- Dodržování předem smluvených rámcových cen za dodávku a montáž - bude součástí smlouvy o regionálním partnerství. Pozn.: Cenu za montáž si stanoví každý regionální partner s koncovým zákazníkem individuálně. Nicméně v rámci předem domluvených limitů.
- Schopnost "zmapování terénu" u zákazníka a následné vytvoření výkresové výrobní dokumentace doplňků jako. např. brána, nestandardní branka, balkonová výplň apod.
- Možnost prezentace vzorové plotové sestavy (kombinace plotová výplň a branka) v místě podnikání. Pozn.: očekáváme ochotu si vzorovou sestavu zakoupit a trvale vystavit - našim cílem je uvést na webových stránkách seznam regionálních partnerů, u kterých je možno vzorovou sestavu zhlédnout.

Nepromarněte svou šanci a v případě zájmu kontaktujte našeho specialistu se žádostí o zaslání návrhu smlouvy o regionálním partnerství. (viz.sekce Kontakty). 

Těšíme se na spolupráci.
Technotron-Metal / Sekce hliníkových plotových systémů z tahokovu
Fotogalerie